ŞERİFALİ HURDA

Şerifali Hurdacı Hurda

Şerifali Hurdacı Hurda,Kablo,Bakır,Sarı,Alimünyum Alınır 0534 056 61 12
Şerifali Hurdacı Hurda,Kablo,Bakır,Sarı,Alimünyum Alınır 0534 056 61 12

Şerifali Hurdacı 0534 056 6112

Hizmet Bölgelerimizhurda kablo fiyatları, kablo bakır fiyatları, kalay hurdası, şerifali hurda, şerifali hurdacı, soyma bakır fiyatları

Şerifali Hurdacı 0534 056 6112

Şerifali Hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Ataşehir Hurda firmamız Hurda alımı yapmaktadır.

Şerifali Hurdacı 0534 056 6112

Şerifali Hurdacı Hurda Şerifali Hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden Hurda alımı yapmaktayız.

Hurda alımı ve Hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Şerifali Hurdacı Hurda,Kablo,Bakır,Sarı,Alimünyum Alınır 0534 056 61 12
Şerifali Hurdacı Hurda,Kablo,Bakır,Sarı,Alimünyum Alınır 0534 056 61 12

Şerifali Hurdacı 0534 056 6112

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • Makine sökme
 • Hurda  sökme
 • Eski Hurdaları sökme
 • Alüminyum dış cephe sökümü
  gibi bir çok alanda Hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

HURDA BAKIR KABLO

Hurda Bakır ve çeşitli Bakır Hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır Hurdalar değerli Hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada Hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda Bakır ve Bakır Hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Şerifali Hurdacı Hurda,Kablo,Bakır,Sarı,Alimünyum Alınır 0534 056 61 12
Şerifali Hurdacı Hurda,Kablo,Bakır,Sarı,Alimünyum Alınır 0534 056 61 12

Şerifali Hurdacı 0534 056 6112

Hurda sarı ve sarı Hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı Hurda olarak bilinen Hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Ataşehir Hurda olarak sarı Hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve Hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen, doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinesi ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır.

Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her türlü Amerikan, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam – plastik – alüminyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metotları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

  HİZMETLERİMİZ

 • Şerifali Hurdacı Hurda Alüminyum
 • Şerifali Hurda Bakır
 • Şerifali Hurda Sarı
 • Şerifali Hurda Çelik
 • Şerifali Hurda Çinko
 • Şerifali Hurda Krom
 • Şerifali Hurda Kablo
 • Şerifali Hurda Demir
 • Şerifali Hurda Bakır
 • Şerifali Hurda Paslanmaz
 • Şerifali Hurda Alüminyum
 • Şerifali Hurda Kağıt
 • Şerifali Hurda Plastik
 • Şerifali Hurda Çinko
 • Şerifali Makine Hurdaları
 • Şerifali Sarı Hurda
 • Şerifali Hurda Pet
 • Şerifali Hurda Naylon
 • Şerifali Hurda Krom
 • Şerifali Hurda Kurşun

FALİYETLERİMİZ

 Şerifali Hurdacı Hurda

Olarak faaliyet göstermekteyiz, bize ulaşabilmek için google arama motoruna Şerifali   Hurdacı, Şerifali Hurda, Şerifali  Hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, Şerifali  Hurda fiyatları, sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sökme, kırma gibi daha birçok dalda iş yapmaktayız.

Şerifali Hurda firma yetkilisi Emre Öztürk’le iletişime geçebilirsiniz. 0534 056 61 12 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hurda demir fiyatların her gün düşmektedir, Hurdalarınızı yerinden ve nakit almaktayız, Hurdalarınızı bizimle değerlendirin. Bu tür Hurdaların  plastik, naylon, kimyasal atıkların doğada kaybolma çürümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetmektedir.

PLASTİK ATIK

Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarının da doğa yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol açarak bir katliam yapılmaktadır. bu tür Hurda yada atıklarınız için  www.goztepehurdaci.com dan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılığı satabilirsiniz.

Bizlerde bunları erimeye, geri dönüşüme göndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için Hurdacılara her türlü atıklarınız için bizi arayın gelelim Hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.

Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı çıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Google’dan  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak, Hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde Hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır. Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Şerifali de Hurda alım işleri yapmaktayız ve çevre ilçelerde vede illerde hurda alımı yapıyoruz.

Madeni Hurdalarınızı yerinde tespit yaparak  elektronik tartılarla müşterinin memnuniyeti bizim için bir referans olacaktır. Her türlü hurda ahşap makara, osb, pleymut, kalas, odun türü palet, lastik, cam, kumaş türü hurda alım satım ikinci el olarak yapılmaktadır. Hurda fiyatlarının rekor  kırdığı 2018/2019 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan değişmesi gibi bir çok sebep den dolayı çoğu kişi iflas etmiş çoğu kişide iflasın eşiğine gelmiştir.

Şerifali  Hurdacı olarak faaliyet göstermekteyiz, bize ulaşabilmek için google arama motoruna Şerifali   Hurdacı, Şerifali Hurda, Şerifali  Hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, Türkiye Cumhuriyetinin en hızlı gençleri” orada. “Haklının yanındayız, haksıza çökeriz. Gördüğünüz gibi hepimiz delikanlı gençleriz. Birbirimiz için ölürüz. Arkadaşlarımız öldü.

Hurda alım – satım işleriyle uğraşmaktayım Hurdalarınızı  bizimle değerlendirin, biz Hurdalarınızı yerinden nakit almaktayım ve de söküm işleri de yapmaktayım.

Şerifali mahallesinde Hurda alım satım işleri yapmaktayım bütün büyük Hurdacıların Şerifali mahallesinde madeni Hurda alımı yaptıkları yerlerde Hurda alıp satmak çok zor insanlar sanki hurda değilde altın satıyorlar, bizde Hurdacılık yaptığımız için böyle insanlarla uğraşmaktayız.

Hurda Anakart

Şerifali Hurdacı Hurda

anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar ham maddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır.

1. Kalite ana kartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedir. 1. Kalite Hurda ana kartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır.

İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakarttır.

İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Şerifali Hurdacı Hurda

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektrikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektronik ve elektrikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir.

Kablonun içinden çıkacak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırılan madeni değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.

Her türlü kablolarını için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuz fiyat almak için whatsapp dan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Kablo konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

Şerifali Hurdacı Hurda

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşitli vardır bu kablo çeşitleri fiyatları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır hurdası madeni değeri yüksek olan piyasada en çok kullanılan bir madeni bakır kablo çeşididir. Şerifali Hurdacı 0534 056 61 12

KABLO NEDİR

Kablo içi bakır olan dışı plastik olan yada Pvc olan içinden soyma bakır çıkan bu tür kabloların fiyatını içinden çıkan soyma bakırın oranına göre belirlenir. Bu tür kabloların fiyat konusunda size yardımcı olabilecek firma yetkilimiz Emre Öztürk 0534 056 61 12 den istediğiniz zaman satmak yada fiyat almak için iletişime geçin. Şerifali Hurdacı