Sancaktepe Hurda

Armağanevler hurda 0536 975 04 26

Sancaktepe Hurdacı 0534 056 61 12

Hizmet Bölgelerimiz hurda kablo fiyatları, kablo bakır, sancaktepe hurda, Sancaktepe Hurda Kablo, sancaktepe hurdacı, soyma bakır fiyatları

Sancaktepe Hurdacı 0534 056 61 12

Sancaktepe hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Sancaktepe  Hurda firmamız Hurda alımı yapmaktadır.

Sancaktepe Hurdacı 0534 056 61 12

1995’li yıllarda kurulan firmamız , alüminyum, çinko, krom, karton, kağıt, plastik, demir, kablo, sarı, demir gibi Hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • Makine sökme
 • Hurda  sökme
 • Eski hurdaları sökme
 • Alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda Hurdası karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve Hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Sancaktepe Hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden Hurdası alımı yapmaktayız.

HURDA BAKIR

Sancaktepe hurdacı hurda 0536 975 04 26 hurdacılık

Sancaktepe Hurdacı 0534 056 61 12 Hurdacılık, kablo Hurdası bütün mahallelerinde Hurda alım yapmaktayız, kablo Hurdası olarak en hızlı şekilde araçları müşterilere göndermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır  ve çeşitli bakır Hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metaller’iniz den sizin de kazanmanızı sağlayacaktır. 

Bakır Hurdalar değerli Hurdacı metaller’indendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada Hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır Hurdası atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Sancaktepe hurdacı 0536 975 04 26

Sancaktepe Hurdacı 0534 056 61 12

Hurda sarı ve sarı olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir.

Halk dilinde genel olarak sarı Hurda olarak bilinen Hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Sancaktepe Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve Hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, Amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

HİZMETLERİMİZ

 • Sancaktepe Hurda Alım Satım
 • Sancaktepe Hurdacı Demir
 • Sancaktepe Hurdacı Alüminyum
 • Sancaktepe Hurda Bakır
 • Sancaktepe Hurda Sarı
 • Sancaktepe Hurda Çelik
 • Sancaktepe Hurda Çinko
 • Sancaktepe Hurda Krom
 • Sancaktepe Hurda Kablo
 • Sancaktepe Hurda Demir
 • Sancaktepe Hurda Bakır
 • Sancaktepe Hurda Paslanmaz
 • Sancaktepe Hurdacı
 • Sancaktepe Hurda Alüminyum
 • Sancaktepe Hurda Kağıt
 • Sancaktepe Hurdacı
 • Sancaktepe Hurda Plastik
 • Sancaktepe Makine Hurdaları
 • Sancaktepe Hurda Çinko
 • Sancaktepe Sarı Hurda
 • Sancaktepe Hurdacı Pet
 • Sancaktepe Hurdacı Naylon
 • Sancaktepe Hurda Krom
 • Sancaktepe Hurda Kurşun
 • Sancaktepe Hurdacı Karton

 FAALİYETLERİMİZ

Sancaktepe Hurdacı olarak faaliyet göstermekteyiz, bize ulaşabilmek için google arama motoruna Sancaktepe  HurdacıSancaktepe  HurdaSancaktepe  Hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, Sancaktepe  Hurdacı fiyatları, sorularınız, çatı, bodrum temizleme, sökme, kırma gibi daha birçok dalda iş yapmaktayız.

Sancaktepe Hurda firma yetkilisi Emre Öztürk’le iletişime geçebilirsiniz, 0534 056 61 12 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz. Sancaktepe Türkiye İstatistik Kurumu 2013 verilerine göre 304,406 nüfusuyla İstanbul’un önemli ilçelerinden biri durumundadır.

Sancaktepe Hurdacı olarak Hurdaları yerinde tespit ederek nakit ödemeyle almaktayız. Hurdalarınızı bize güven içinde vereceksiniz, biz bir günlük değil her gün sizlerle çalışmak için buradayız.

Palet, makara, osb, pleymut, teleskop direk, kumaş Hurdası, lastik Hurdası ikinci el alım satım yapmaktayız.

PLASTİK ATIK

Bu tür hurdaların  plastik, naylon, kimyasal atıkların doğada kaybolma çürümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetmektedir.

Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarının da doğa yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol açarak bir katliam yapılmaktadır. Bu tür Hurda yada atıklarınız için www.goztepehurdaci.com   dan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılığı satabilirsiniz.

Bizlerde bunları erimeye geri dönüşüme göndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için Hurdacılara her türlü atıklarınız için bizi arayın gelelim Hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım, artık Hurdacı ihtiyacınızda dışarı çıkıp sokak sokak Hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Google’dan  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak, Hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde Hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Hurda fiyatlarının rekor  kırdığı 2018/2019 yılları arası Hurdanın fiyatları durmadan değişmesi gibi bir çok sebep den dolayı çoğu kişi iflas etmiş çoğu kişide iflasın eşiğine gelmiştir.

Sancaktepe Hurdacı olarak Sancaktepe ve çevre semtlerde yada şehirler arası bile gidip almaktayım.

Madeni Hurdalarınızı yerinde tespit vede nakit almaktayım.

Madeni Hurdalarınızı yerinde tartarak elektronik kantarlarla almaktayım.

Müşteri memnuniyeti bizim için bir referans olmaktadır.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Sancaktepe son zamanlarda iyice gelişti, ama yolları hiç düşünen olmadı.

Her gün yeni bir aile taşınıyor yani günlük bir araç daha geliyor buda trafiği çekilmez hale getiriyor. Ataşehir’i bile geçti trafik sorunu

Birçok çeşitten birer parça alıp yeni birleşim oluşturma işi. Sancaktepe Hurdacı Selüloz açılması aşamasından başlayıp kağıt veya karton sayfasının meydana gelmesine kadar kullanılan bir veya birkaç kağıt hamuru ile diğer malzemelerin meydana getirdiği sulu süspansiyon.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammadde’ye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır.

İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakarttır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektrikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektrikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir.

Kablonun içinden çıkacak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırılan madeni değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.

Her türlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat almak için whatsapp’dan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Kablo konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

Sancaktepe hurdacı 0534 056 61 12

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO gibi birçok kablo çeşidi vardır bu kablo çeşitleri fiyatları değişmektedir. Sancaktepe hurdacı 0534 056 61 12 Kablo alan hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır hurdası madeni değeri yüksek olan piyasada en çok kullanılan bir madeni bakır kablo çeşididir.

KABLO NEDİR ?

Kablo içi bakır olan dışı plastik olan yada pvc olan içinden soyma bakır çıkan bu tür kabloların fiyatını içinden çıkan soyma bakırın oranına göre belirlenir.

Bu tür kabloların fiyat konusunda size yardımcı olabilecek firma yetkilimiz Emre ÖZTÜRK 0534 056 6112 den istediğiniz zaman satmak yada fiyat almak için iletişime geçin. 

Sancaktepe Hurdacı 0534 056 6112