Samandıra Hurdacı

Samandıra Hurdacı SARI,KABLO,BAKIR,ÇİNKO ALINIR 0534 056 61 12
Samandıra Hurdacı SARI,KABLO,BAKIR,ÇİNKO ALINIR 0534 056 61 12

Samandıra Hurdacı 0534 056 6112

Hizmet Bölgelerimiz hurda bakır kablo fiyatları, Hurda kablo bakır, hurda kablo bakır fiyatları, kablo bakır fiyatları, kalay hurda fiyatları, kalay hurdası, samandıra hurda, Samandıra Hurda Kablo, samandıra hurdacı, soyma bakır fiyatları

Samandıra Hurdacı 0534 056 6112

Samandıra Hurda fiyatları, Hurdacılar, Hurdacı ihtiyaçlarınızda Samandıra Hurda firmamız Hurda alımı yapmaktadır.

Samandıra Hurdacı 0534 056 6112

1995’lı yıllarda kurulan firmamız Hurda, alüminyum, çinko, krom, karton, kağıt, plastik, demir, kablo, sarı, bakır gibi Hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Samandıra Hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden Hurda alımı yapmaktayız.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • Makine sökme
 • Hurda  sökme
 • Eski hurdaları sökme
 • Alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda Hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Hurda alımı ve Hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktır.

HURDA BAKIR

Samandıra hurdacı 034 056 61 12
Samandıra Hurdacı SARI,KABLO,BAKIR,ÇİNKO ALINIR 0534 056 61 12

Samandıra Hurdacı 0534 056 6112

Hurda bakır ve çeşitli bakır Hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır Hurdalar değerli Hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada Hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır Hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Samandıra hurdacı 0534 056 61 12
Samandıra Hurdacı SARI,KABLO,BAKIR,ÇİNKO ALINIR 0534 056 61 12

Samandıra Hurdacı 0534 056 6112

Hurda sarı ve sarı Hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı Hurda olarak bilinen Hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Samandıra Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve Hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

   HİZMETLERİMİZ

 • Samandıra Hurda Alım Satım
 • Samandıra Hurda Demir
 • Samandıra Hurda Alüminyum
 • Samandıra Hurda Bakır
 • Samandıra Hurda Sarı
 • Samandıra Hurda Çelik
 • Samandıra Hurda Çinko
 • Samandıra Hurda Krom
 • Samanra Hurda Kablo
 • Samandıra Hurda Demir
 • Samandıra hurdacı
 • Samandıra Hurda Bakır
 • Samandıra Hurda Paslanmaz
 • Samandıra Hurda Alüminyum
 • Samandıra Hurda Kağıt
 • Samandıra Hurda Plastik
 • Samandıra Makine Hurdaları
 • Samandıra Hurda Çinko
 • Samandıra Sarı Hurda
 • Samandıra Hurda Pet
 • Samandıra Hurda Naylon
 • Samandıra Hurda Krom
 • Samandıra Hurda Kurşun

Samandıra Hurdacı olarak faaliyet göstermekteyiz, Bize ulaşabilmek için google arama motoruna Samandıra  HurdacıSamandıra  HurdaSamandıra  Hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz. Samandıra  Hurda fiyatları, sorularınız, çatı, bodrum temizleme, sökme, kırma gibi daha birçok dalda iş yapmaktayız. Samandıra Hurda firma yetkilisi Emre Öztürk’le iletişime geçebilirsiniz,0534 056 6112 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Samandıra ve cevre mahallelerinde,  Hurda alım yapmaktayım Samandıa  eskiden kırsal bölge olarak bilinirdi, şimdilerde ise çok gelişmiş ve modern bir ilçe olmuştur, şimdilerde ise nezih bir semttir.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Samandıra Hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden Hurda alımı yapmaktayız.

Samandıra Hurdacı olarak Samandıra ve çevre semtlerde Hurda alım yapmaktayım,madeni Hurdalarınızı yerinde tespit ederek vede tartım yaparak elektronik kantarlarla almaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için referans sayılır.

PLASTİK ATIK

Bu tür hurdaların  plastik, naylon, kimyasal atıkların doğada kaybolma çürümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetmektedir. Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarının da doğa yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol açarak bir katliam yapılmaktadır.

Bu tür Hurda yada atıklarınız için  www.goztepehurdaci.com  ‘dan bizlere ulaşabilir, bizlere para karşılığı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geri dönüşüme göndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için Hurdacılara her türlü atıklarınız için bizi arayın gelelim Hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.

Artık Hurdacı ihtiyacınızda dışarı çıkıp sokak sokak Hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Google’dan  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak, Hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde Hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir. İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar ana kartlarıdır, içerisindeki entegreler, metal ve plastiğin tekrar ham maddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedir. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır.

İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve Hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakarttır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo, imalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektrikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektronik ve elektrikte kullanılan metaller genellikle Hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkacak soyma bakır veya Hurda bakır olarak adlandırılan madeni değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.

Her türlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat almak için whatsapp’dan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Kablo konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO gibi birçok kablo çeşidi vardır bu kablo çeşitleri fiyatları değişmektedir. Kablo alan Hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır hurdası madeni değeri yüksek olan piyasada en çok kullanılan bir madeni bakır kablo çeşididir.

KABLO NEDİR

Kablo içi bakır olan dışı plastik olan yada pvc olan içinden soyma bakır çıkan bu tür kabloların fiyatını içinden çıkan soyma bakırın oranına göre belirlenir.

Bu tür kabloların fiyat konusunda size yardımcı olabilecek firma yetkilimiz Emre ÖZTÜRK 0534 056 6112 den istediğiniz zaman satmak yada fiyat almak için iletişime geçin.