Sahrayıcedit Hurdacı

Sahrayıcedit Hurdacı 0534 056 6112

 • Anasayfa
 • Hizmet Bölgelerimiz
 • Sahrayıcedit Hurdacı 0534 056 6112
SAHRAYICEDİT HURDACI 0534 056 6112
SAHRAYICEDİT HURDACI 0534 056 6112

Sahrayıcedit Hurdacı 0534 056 6112

Hizmet Bölgelerimiz hurda kablo fiyatları, hurdakablo bakır fiyatları, sahrayıcedit hurda, sahrayıcedit Hurda Kablo, sahrayıcedit hurdacı, sahrayıcedit hurdacılar, soyma bakır fiyatları

Sahrayıcedit Hurdacı  0534 056 6112

Sahrayıcedit  Hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

Sahrayıcedit Hurdacı 0534 056 6112

Hurda alımı ve Hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Sahrayıcedit  Hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden Hurda alımı yapmaktayız.

HURDA BAKIR

 Sahrayıcedit hurdacı 0534 056 6112
Sahrayıcedit hurdacı 0534 056 6112

Sahrayıcedit Hurdacı 0534 056 6112

Hurda bakır ve çeşitli bakır Hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizinde kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada Hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır Hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 Sahrayıcedit Hurdacı kablo bakır sarı demir alınır 0534 056 6112
Sahrayıcedit Hurdacı  0534 056 6112

Sahrayıcedit Hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen Hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Sahrayıcedit Hurdacı  olarak sarı Hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve Hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

Başlıca Hizmetlerimiz

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • Makine sökme
 • Hurda  sökme
 • Eski hurdaları sökme
 • Alüminyum dış cephe sökümü

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, Amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

  HİZMETLERİMİZ
 • Sahrayıcedit Hurda Alüminyum
 • Sahrayıcedit Hurda Bakır
 • Sahrayıcedit Hurda Sarı
 • Sahrayıcedit Hurdacı 0534 056 6112
 • Sahrayıcedit Hurda Çelik
 • Sahrayıcedit Hurda Çinko
 • Sahrayıcedit Hurda Krom
 • Sahrayıcedit Hurda Kablo
 • Sahrayıcedit Hurda Demir
 • Sahrayıcedit Hurda Bakır
 • Sahrayıcedit Hurda Paslanmaz
 • Sahrayıcedit Hurda Alüminyum
 • Sahrayıcedit Hurda Kağıt
 • Sahrayıcedit Hurdacı 0534 056 6112
 • Sahrayıcedit Hurda Plastik
 • Sahrayıcedit Makine Hurdaları
 • Sahrayıcedit Hurda Çinko
 • Sahrayıcedit Sarı Hurda
 • Sahrayıcedit Hurda Pet
 • Sahrayıcedit Hurda Naylon
 • Sahrayıcedit Hurda Krom
 • Sahrayıcedit Hurda Kurşun
 • Sahrayıcedit  Hurdacı olarak faaliyet göstermekteyiz.

Bize ulaşabilmek için google arama motoruna Sahrayıcedit HurdacıSahrayıcedit HurdaSahrayıcedit Hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz.

Sahrayıcedit  Hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sökme,kırma gibi daha birçok dalda iş yapmaktayız. Sahrayıcedit Hurda firma yetkilisi Emre Öztürk ile iletişime geçebilirsiniz,

0534 056 6112 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ahşap Hurdası palet osb, pleymut, makara, kumaş, lastik gibi Hurdalarınızı yerinden ikinci el olarak almaktayım. Her hürlü Hurda alım satım yapan Hurda firmamız güvenilir bir Hurdacı olarak Hurda alım satım yapmaktayız.

PLASTİK HURDASI

Bu tür Hurdaların  plastik, naylon, kimyasal atıkların doğada kaybolma çürümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetmektedir, doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarının da doğa yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol açarak bir katliam yapılmaktadır.

Bu tür Hurda yada atıklarınız için  www.goztepehurdaci.com  ‘dan bizlere ulaşabilir, bizlere para karşılığı satabilirsiniz. Bizlerde bunları erimeye geri dönüşüme göndermekteyiz. Bizler sizler ve de doğa kazanması için Hurdacılara her türlü atıklarınız için bizi arayın gelelim Hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım.

Artık Hurdacı ihtiyacınızda dışarı çıkıp sokak sokak Hurdacı aramanıza gerek kalmadı. Google’dan  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak, Hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

İnsan atıklarının ve Hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

SÖKÜM İŞLERİNİZ YAPILIR..

Sahrayıcedit Hurdacı olarak Hurda sektörün ciddi bir durgunluk olması inşaat sektöründe baya bir durgunluk olduğuna işarettir, Hurda sektöründe durgunluk demek sanayi sektöründe durgunluk demektir.

Sahrayıcedit de Hurdacılık yaparak geçimimizi sağlamaktayız.

Madeni hurdalar için bizleri arayın bizler madeni hurdalar için yerinde tespit vede yerinde tartım yaparak elektronik terazilerle müşteri memnuniyeti bizim için referans dır.

Sahrayıcedit bir dönemleri insanların girmek istemediği bölgelerden birisiydi son 5 yıl içinde gelişmiş güzelleşmiş değer kazanmış bir semt’imizdir. trafik ne kadarda çekilmez olsa da biz mecburen çekmek zorundayız. her zaman istenilen saatte istediğimiz yere ulaşamasak ta hiç bir sorun olmaz.

Sahrayıcedit güzel bir semtimiz fakat su trafik sorunu olmasa dahada güzel olacak bizler her türlü geliyoruz o ayrı konu fakat insanın başı ağrıyor o yollarda bir çare bulmaları gerekir diye düşünüyorum öyle yazıyorum diye olmamaktadır.

Bu yıllarda Anadolu’nun büyük bir kısmı Selçuklu Devleti’nin egemenliği altında idi. Konya’da bu devletin baş şehri idi. Konya sanat eserleri ile donatılmış, ilim adamları ve sanatkarlarla dolup taşmıştı.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler.

1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo, imalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektrikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektronik ve elektrikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir.

Kablonun içinden çıkacak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırılan madeni değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.

Her türlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır. Kablonuza fiyat almak için whatsapp’dan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz.

Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Kablo konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO gibi birçok kablo çeşidi vardır bu kablo çeşitleri fiyatları değişmektedir.

Kablo alan Hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktadır.

Kablo bakır hurdası madeni değeri yüksek olan piyasada en çok kullanılan bir madeni bakır kablo çeşididir. Sahrayıcedit Hurdacı 0534 056 6112

KABLO NEDİR

Kablo içi bakır olan dışı plastik olan yada pvc olan içinden soyma bakır çıkan bu tür kabloların fiyatını içinden çıkan soyma bakırın oranına göre belirlenir. Bu tür kabloların fiyat konusunda size yardımcı olabilecek firma yetkilimiz Emre Öztürk 0534 056 6112 den istediğiniz zaman satmak yada fiyat almak için iletişime geçin.

Hurda kablo hurdaya ayrılmış kullanımı olmayan imalat artığı kısa parçalardan oluşan yada yanmış, kullanılmayacak kablolar Hurdalardır.